Skip to main content

NAŠE SLUŽBY

Našim klientům nabízíme tropické, tuzemské dřeviny a průmyslové mozaiky.

Masivní podlahové palubky z tuzemských i tradičních dřevin jsou velmi oblíbenou volbou v nabídce podlahových krytin. Masivní podlahy patří k jedněm z nejtrvanlivějším podlahovým krytinám vůbec. Dlouhá životnost, luxusní vzhled a v neposlední řadě nenapodobitelná struktura dřeva dodává celkovému vzhledu vašeho interiéru jedinečný a honosný vzhled. Masivní podlahové palubky dodáváme v přírodním provedení které je určeno pro dodatečnou lakovou či olejovou úpravu.

Rozhodnete-li se pro masivní tropické nebo tuzemské dřeviny, vnesete do vašeho domova hřejivou a útulnou atmosféru. Většina tropických dřevin se vyznačuje exkluzivním a nezaměnitelným vzhledem, vysokou odolností, tvrdostí a dlouhou životností.

Masivní parkety a podlahové palubky patří mezi nejluxusnější a nejtrvanlivější podlahové krytiny světa. Parkety a podlahové palubky dodáváme v širokém sortimentu tropických i tradičních dřevin. Tyto produkty dodáváme v provedení s perem a drážkou, nejčastěji bez povrchové úpravy v přírodním nelakovaném provedení pro dodatečnou povrchovou úpravu lakováním či olejováním dle přání zákazníka. Palubky jsou určeny pro celoplošné lepení k podkladu.

Renovace parket

Našim klientům nabízíme také službu renovace parket. Po důkladném hloubkovém vybroušení a následném zaleštění parket, moderními stroji s odsáváním. Poté se nanáší speciální lak nebo olejovosk odolný proti ošlapu a oděru. Dle zatížení prostor se volí optimální varianta nátěrů. Pro extrémně namáhané prostory, jako jsou výstavní síně, taneční sály, galerie apod., jsme schopni upravit povrch speciálními laky s vysokou životností, ověřenými po několik let v těch nejtěžších podmínkách.